FORGOT YOUR DETAILS?

Hakkımızda

Firmamız, Profesyonel Ses Işık ve Görüntü Sistemlerine odaklanmış uzman mühendis kadrosuyla sistem tasarımı ve entegrasyonu gerçekleştirmekte, ayrıca çok geniş ürün portföyü ile konularında dünyanın önde gelen üreticilerin ürünlerinin iç ve dış pazarlarda dağıtımını yapmaktadır. Bina Elektroniği, Broadcast Teknolojileri, Profesyonel Ses Işık ve Görüntü Sistemlerinden oluşan ana iş kolunda çalışan Arnop Teknoloji birçok lider üreticinin ürünlerini kullanmaktadır. Ayrıca, firmamız danışmanlara ve proje firmalarına yeni teknolojiler hakkında sürekli bilgilendirme yapmakta ve proje desteği sağlamaktadır. İthalat, hızlı teslimat ve esnek proje finansmanı konusunda tecrübeli kadrosu ve altyapısı ile müşteri ve iş ortaklarına destek sağlamaktadır.
Kalite Politikamız

Müşterilerimizin talep ve beklentilerinin en üst kalite seviyesinde karşılanmasını sağlama,

Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,

Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi temel ilke olarak kabul edilmiştir.

TOP